TV

Lechia Gdańsk - Górnik Zabrze 1:1. Radość po golu

1027 wyświetleń 23 października 2021 (181 opinii)

Lechia Gdańsk prowadzi z Górnikiem Zabrze 1:0 po golu Łukasza Zwolińskiego. 12. kolejka PKO BP Ekstraklasa, 23.10.2021. Polsat Plus Arena Gdańsk

Więcej na ten temat

Opinie (181) ponad 20 zablokowanych

• Opinia do artykułu

Zobacz artykuł Lechia Gdańsk - Górnik Zabrze 1:1. Przerwana zwycięska passa, ale trwa bez porażki

(10)

I Lechia chce na mistrza?Balonik zaczyna pękać...gra się cały sezon a nie podnieca 3 godzinnym prowadzeniem w tabeli...

• 41 39

LG (2)

2 polowa jak za Stokiego,się cieszmy że nie przegralismy że słabym Górnikiem!
    Mieli więcej "setek" niż Lechia.Na plus Conrado i Kuciak!

• 48 3

Nudne by to było (6)

Gdybyśmy wszystko wygrywali

• 9 29

Jak jesteś kibicem lechi to się ciesz super wyniki to nie jest bayern monachium (5)

• 4 3

(4)

Górnik Zabrze to też nie Bayern, a to oni byli bliżsi zwycięstwa

• 2 4

(3)

Pamiętam jak nasza Arka grała z Lechią czy Górnikiem i zawsze dostawaliśmy od nich bęcki. Dobrze że jesteśmy w pierwszej lidze, tu przynajmniej jest łatwiej.

• 3 1

Spokojnie. (1)

Srednia z ostatnich 5 meczów świetna... Brak świeżości w wyniku przetrenowania bo ktoś przedobrzył.

• 6 1

No szkoda bardzo. Takie mecze trzeba wygrywać. Ten mecz można było zabić, gdyby Sezonienko trafił na początku meczu. Koniecznie do poprawy gra w ataku pozycyjnym i strzały z dalszej odległości. Widać było że treningi są intensywne i zabrakło świeżości. Będzie dobrze.

• 1 0

Dobry remis (2)

Nie mozna byc non stop w gazie a gornik to 14x mistrz Polski

• 4 9

w drugiej połowie grali tak jakby gumki w galotach pękły i druty wylazły raniąc klejnociki drogocenne

• 3 0

Zimno i nudno (9)

Oby trzymać kontakt z czołówka

• 27 15

(5)

Szkoda bo remis po przeciętnej grze a niektórzy w Lechii są bez formy jak Kreyzu czy Sezionienko.Nasza prawa strona zawiodła na całego a trener patrzył i długo nie reagował.Nie zawiódł Conrado,najlepszy w Lechii.

• 60 4

tylko jak Kuciakowi babola zarzucacie to ze strony Conrado gol dla Górnika a potem jeszcze 2 czy 3 grozne sytuacje

• 0 0

rudy kot (2)

trojmiasto.pl jako hejter przesciga herolda wyborcza tvn brak demokracji obluda zasada Kalego no ale co sie dziwic jezeli skonczylo sie roczny kurs dzinnikarstwa w Wyzszej szkole gasronomi u lewandowskiego kuzni kadr po kodu w gdansku

• 1 6

Conrado super, gorzej Durmus. Gajos wrócił do dawnej przeciętności

Brakuje nam skrzydłowego jak Cessay jest kontuzjowany. Pajac Haydary to max 1 liga a Sezon młody i dość wolny na skrzydło

Jak było widać trenera poniosło (1)

wystawił 2 i pół obrońcy, , Żukowski zagubiony i bez wsparcia, Conrado dobrze z przodu, ale za słaby fizycznie do obrony,, Gajos bez Kubickiego to połowa Gajosa, Krejzol nadal nie przekonuje, ale poprawę gry widać, natomiast Sezonienko i Durmus za często zapominają o drużynie i żeby chociaż trafiali w światło bramki, Z jakiegoś powodu zabrakło chęci do gry i nie widać nikogo kto by chciał too zmienić. Jeśli to tylko korekta samozadowolenia drużyny , to i tak tanio poszło, ale sporo pracy przed trenerem, bo 3 kolejne mecze należało by wygrać