TV

Lechia Gdańsk - Resovia 4:0. Co usłyszeli piłkarze po meczu?

2219 wyświetleń 4 marca 2024 (119 opinii)

Lechia Gdańsk - Resovia 4:0. Polsat Plus Arena Gdańsk. 22. kolejka Fortuna 1. Liga. 4.03.2023. Posłuchaj, co po meczu usłyszeli piłkarze

Więcej na ten temat

Opinie (119) ponad 10 zablokowanych

Wszystkie opinie

• Opinia do artykułu

Zobacz artykuł Lechia Gdańsk - Resovia 4:0. Nowy wicelider Fortuna 1. Ligi gromił do przerwy

(4)

Nie. Lechia będzie pewna pierwszej dwójki, a derby zadecydują że Arka nie będzie w tej dwójce... a konkretnie gol w 90 minucie. Potem Arka będzie walczyć w barażach, ale wiadomo...

• 17 20

Mecze z ogórkami ligi wygraliśmy.

Zagrajmy z Motorem, Arka, Wisła i innymi z góry tabeli. Jak zagramy równie dobrze to przyklasnę

• 22 0

Wszystko się okaże za 3 kolejki

Lechia ma teraz 3 mecze w których 2 to doły tabeli i jeżeli uzbiera w nich 9pkt, to pokaże, że stać ją na ekstraklasę. Arka zaś ma 2 mecze i to z topką i jeżeli oni wywiozą 9pkt to można będzie uznać, że nie oddadzą lidera do końca. Ale jeżeli pogubią punkty, to w przypadku Arki zapowiada się, że jeszcze mają szansę na ekstraklasę, bo odrobią je na łatwiejszych meczach, ale jeżeli Lechia pogubi, to o ekstraklasie raczej będziemy mogli pomarzyć.

• 1 0

Pierwsza połowa ekstraklasa (2)

Super się to oglądało. Kapić, Mena, Chłań a nawet Piła - super to chodziło. Widać jednak, że to jest liga dwóch prędkości - aż żal było patrzeć na to jak piłka przeszkadzała "piłkarzom" Resovii. W drugiej połowie już nudy, zachowawcza gra i dokończenie meczu najmniejszym kosztem. W tym roku mamy też szczęście do terminarza, teraz seria meczów z partaczami, trzeba nabić jak najwięcej punktów i dopiero w końcówce sezonu walka z czołówką o awans. Jak wykuruje się do końca Fernandez to może być przyjemnie.

• 82 10

Brawo za taktykę panie Grabowski (2)

Mając 4:0 druga połowa to gra na utrzymanie. Tak się wygrywa nie jeden mecz ale sezon.

• 49 3

Grabowski na konferencji przyznał że (1)

Powiedział piłkarzom w przerwie, aby cisneli dalej Resovie. Nie wyszło.

• 1 0

tylko lechia

• 18 7

A Lechia ma dalej karę? (8)

Że taka bieda na trybunach?

• 28 15

Mandziara skutecznie dobił frekwencję (3)

Jeszcze kilka lat temu były mecze po 15-30 tysi

• 12 6

U nas na Bałtyku stadion pęka w szwach i spiewamy tak: (1)

"my kibole anki, robim wytłaczanki, niedługa nam podróż z Pucka czy Redy, niech race rozbłysną jak na sklepie rybnym ledy". Hej Anka gol.

• 9 8

Ja bym ci napisał co śpiewacie na stadionie przy targajdruta, ale po co jak i tak gracie na państwowym, nie swoim i pustym molochu?