TV

Złośliwy nie wie co to jazda na zamek

2231 wyświetleń 1 marca 2017 (3 opinie)

Złośliwy kierowca blokuje przejazd lewym pasem. Kolejny szeryf, który myśli, ze ratuje świat a tak naprawdę łamie prawo. Jazda na zamek to dla niego na pewno obce pojęcie.

Więcej na ten temat

Opinie (3)

 • typowy słój, mam takiego w pracy. w innej sytuacji to on objeżdża innych i się chwali jaki to cwaniak

  jak ktoś chce jego objechać to wielka obraza majestatu. W tym przypadku nikt nikogo nie chciał objechać po prostu pas zanikający ma to do siebie, że można nim jechać do samego końca. takie rzeczy trzeba wiedzieć ale jak ktoś z dziadkiem wiecznie traktorem po polu jeździł to pojęcia o przepisach ruchu nie ma. ten tutaj dodatkowo źle by się poczuł jakby dał się wyprzedzić.

  • 9 3

 • Kiepski gospodarz.

  Niestety to jedyne lekarstwo na buraków, którzy doskonale wiedzą, że prosto prowadzą tylko 2 pasy. Pretensje do "budynia", który wiadukt nad Łostowicką buduje już z 15 lat. To kiepski gospodarz. Wiele jest takich inwestycji , które nie zostały dokończone ale jakie mamy za to piękne, nowe muzea i ile ich, Teatr Szekspirowski, stadion piłkarski, itd., itd.

  • 5 4

 • Na jaki zamek - lewy PAS dla cwaniaka - To jest jazda na cwaniaka

  Inni stoją w korku a cwaniak pojedzie sobie do świateł i jestem pierwszy - a ty frajerze stoisz w korku bo szlachta jedzie na zamek lewym pasem - Mamy ruch prawostonny

  • 4 10

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Popularne, a nie widziałeś

Najczęściej oglądane