TV

Wakacyjny Staż

1907 wyświetleń 28 czerwca 2012 (3 opinie)

10 jubileuszowa edycja programu Wakacyjny Staż dobiegła końca....

10 jubileuszowa edycja programu Wakacyjny Staż dobiegła końca. Uroczysta gala w Dworze Artusa zamieniła się w skeczowy występ za sprawą Wojciecha Tremiszewskiego z kabaretu LIMO. Był śmiech publiczności i radość wygranych, ale też duże oczekiwania z obu stron - nie tylko pracodawców, ale także stażystów.

Więcej na ten temat

Opinie (3)

 • (2)

  Właśnie mam wakacje. Moje ukachane PG kazało mi zrobić praktyki tylko i wyłącznie teraz, więc muszę znaleść praktykę i lokum na miesiąć, płacić za swoje utrzymanie nie zarabiając pieniędzy, bo w mojej mieścinie nie ma zakładu w którym mógłbym po moim kierunku coś robić. Nie mogę zrobić tego w następnym semestrze, gdzie i tak będę musiał płacić za mieszkanie, bo ucze;lnia sobie nie życzy. Chociaż to semestr dyplomowy i tak będę miał mało godzin. Dzwoniłem i pisałem już do 7 firm i nic, nie chcą nawet za darmo kogoś bez doświadczenia, błędne koło!!!

  • 2 3

  • W DS4 widziałem wczoraj ogłoszenie - Dr.Oetker szuka praktykantów z PG.

   • 0 0

  • Chłopie, "już" do 7 firm? To jest nic. Ludzie dziennie wysyłają więcej zgłoszeń. Wg specjalistów, statystycznie trzeba wysłać CV w ok. 100 miejsc, żeby coś się udało. Proponuję więcej aktywności w szukaniu praktyk. Nie wystarczy odpowiadać na ogłoszenia, warto powysyłać nawet w ciemno do firm. Powodzenia.

   • 0 0

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Popularne, a nie widziałeś

Najczęściej oglądane