TV

Uroczysty Koncert Karnawałowy w Gdyni

2787 wyświetleń 24 stycznia 2016 (3 opinie)

Uroczysty Koncert Karnawałowy inaugurujący obchody dwudziestolecia działalności Teatru Otwartego. Koncert odbył się 24 stycznia 2016 roku w sali Koncertowej Zarządu Morskiego Portu Gdynia. Arie i duety operowe, operetkowe, songi i duety musicalowe, pieśni neapolitańskie oraz piosenki polskiej i światowej muzyki filmowej, które przed laty wylansowały gwiazdy opery, gwiazdy światowego i polskiego kina i estrady, m.in. Marta Egerth, Audrey Hepburn, Jan Kiepura, Liza Minelli, Frank Sinatra, Chaim Topol podczas koncertu karnawałowego zabrzmiały w interpretacjach artystów scen Trójmiasta od lat związanych z Teatrem Otwartym w Gdańsku. Obsada: Magdalena Witczak - sopran koloraturowy, Barbara Lewicka Wójcik - sopran, Jacek Szymański - tenor, Dariusz S. Wójcik - bas, Małgorzata Skorupa - skrzypce, Maciej Gański - fortepian, Stanisława Grażyńska - prowadzenie.

Więcej na ten temat

Opinie (3)

 • Wspaniały wieczór w Teatrze i jeszcze lepszy po powrocie z koncertu ;) (2)

  Dzień dobry! I po koncercie ... a panie sopranistki p. Magda i p. Basia hmm... piękne okoliczności sceny... męskie głosy basu p. Darka i tenor p. Jacka wbijały w siedzenie. Pan Maciek - najrzadziej "odpoczywający tego wieczoru pianista" to w pozytywnym tego zaznaczeniu - istny szatan. Świetne poprowadzenie p. Stasi - gromki śmiech na rozbawionej sali adekwatny do trafionych anegdotek o znanych kompozytorach. W końcu skrzypce p. Małgosi ... jestem zdumiony, jakie piękne brzmienie można uzyskać z kawałka drewna. Żałuję tylko, że nie spytałem p. Jacka - jakiego to żelu do włosów używa (mocny musi być).
  Bawiłem się świetnie... nie sam ... to wiem na pewno!
  To nie recenzja. To - ode mnie... Z mojego wnętrza, pozdrawiam Wodza p. DSW

  • 15 1

  • Kłaniam sie nisko

   w imieniu własnym i moich Przyjaciół Artystów dzękuję za miłe słowa,..pozdrawiam

   • 5 0

  • Dariusz

   bardzo dziekuje za miłe slowa...pozdrawiam i zapraszam na kolejne wydarzenia jubileuszowe Teatru Otwartego...najbliższe już w maju, a będzie to koncert retro "Już nie zapomnisz mnie" z największymi przebojami gwiazd przedwojennego kina...

   • 0 0

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Popularne, a nie widziałeś

Najczęściej oglądane