Więcej na ten temat

Opinie (21)

Wszystkie opinie

• Opinia do artykułu

Zobacz artykuł Icon Sea Czarni Słupsk - Trefl Sopot 74:65. Przerwana zwycięska passa w derbach

Nie będzie sianka (1)

Nie będzie granka. Jak po 3 kw buk lepiej płaci. Za budowanie składu na kredyt trzeba będzie zapłacić.

• 5 4

Spokojnie

nowy sponsor w drodze. Daj tylko czas nowym zarządom społek S.P., a pojawi się przelew.

• 0 0

U nas też jeden mistrz (1)

Flopingu biega po boisku. Właśnie czar niezwyciężonego prysł. I kolejny mecz odsłonił niezbilansowany długi skład , którym nie zawsze da się wygrać człapiąc po boisku i kryjąc na radar szczególnie kocury

Zbudował z Żabakiem charakterny zespół.
    Brak chlopakow z jajami to problem trefla w ostatnich sezonach i ma to przełożenie na parkiet. Trefl dysponuje dwoma piątkami czego nie można powiedzieć o Czarnych, a to oni w ostatniej kwarcie rozjechali sopockie gwiazdy.
    Pojedyncze sukcesy jak wygrana z Anwilem się zdarzają, ale playoffy zweryfikują tą grzeczną grupę miszcza enbijej

• 4 4

Gdzie byl trener

W poprzednich meczach nawet jak nie brał czasu to było go słychać. Dzisiaj Tabasko cicho jak po chili. Może trenowali w podstawówce na SKS-sie.

• 1 3

powiedzcie mi jedną rzecz, bo nie oglądałem meczu

czy ta dysproporcja w rzutach wolnych 43:12 na rzecz Śłupska faktycznie oddawała przebieg gry?
    43 to chyba rekord tego sezonu albo przynajmniej bardzo blisko rekordu a dysproporcja prawie 4:1 to też jest raczej niecodzienna.
    Widzę że nastapiła zapaść w 4 kwarcie ale czy naprawdę byliśmy aż tak brutalni wobec wyjątkowo czystej i delikatnej gry Słupska co sędziowie pokazali w liczbie odgwizdanych przewinień?

• 6 0

Opinia wyróżniona

Mistrzostwo w czwartej kwarcie. (2)

Dziesięć minut, które wstrząsnęło Treflem. Pięć punktów to chyba nikt nie zdobył w tych rozgrywkach. Masakra.