Więcej na ten temat

Opinie (21)

Wszystkie opinie

• Opinia do artykułu

Zobacz artykuł Icon Sea Czarni Słupsk - Trefl Sopot 74:65. Przerwana zwycięska passa w derbach

Opinia wyróżniona

to nie był poziom ekstraklasy

• 7 0

Mistrzostwo w czwartej kwarcie. (2)

Dziesięć minut, które wstrząsnęło Treflem. Pięć punktów to chyba nikt nie zdobył w tych rozgrywkach. Masakra.

• 13 0

W Słupsku standardowo głośno (1)

I sporo przekleństw. U nas w Sopocie lepiej się to ogląda.

• 3 4

MIkołaj is back ....

Brak minut dla Szymona.
    Są efekty.

• 5 2

Czwarta kwarta

to jawny sabotaż. Tragedia Posejdona i dramat w Andach do kwadratu.
    Może i nie Trefl nie trafiał z dystansu, ale za to był beznadziejny pod koszem. Dlaczego nie zagrał Tomczak? Nie ma szans by był gorszy niż każdy z trzech pozostałych "środkowych".
    Pytanie na poważnie- co ta drużyna ma do zaoferowania w sytuacji gdy nie chcą wpadać trójki?

• 11 0

Nie będzie sianka (1)

Nie będzie granka. Jak po 3 kw buk lepiej płaci. Za budowanie składu na kredyt trzeba będzie zapłacić.

• 5 4

Spokojnie

nowy sponsor w drodze. Daj tylko czas nowym zarządom społek S.P., a pojawi się przelew.

• 0 0

(1)

5 pkt w IV kwarcie, rekord sezonu :)

• 1 0

43 rzuty wolne

to chyba też rekord. Kowalski błysną w transmisji w TV zawieszając wysoko poprzeczkę Zapolskiemu, Trawickiemu czy Pastusiakowi.

• 5 1

4 kwarta dramat

Źle weszliśmy w tę kwartę i się posypało. Wróciły stare demony, panika, brak pomysłu na grę poza próbami za 3 pkt. 5 pkt w 10 minut to dramat i wygrany mecz, pod kontrolą przez 30 min poszedł w.... oby wyciągnęli z tego wnioski na dalsze mecze i play off

• 4 0

43-12 w wolnych mowi samo za siebie

NO w tej prowincjonalnej halce z wybitnymi jednostkami na trybunach bez zmian

• 4 3

powiedzcie mi jedną rzecz, bo nie oglądałem meczu

czy ta dysproporcja w rzutach wolnych 43:12 na rzecz Śłupska faktycznie oddawała przebieg gry?
    43 to chyba rekord tego sezonu albo przynajmniej bardzo blisko rekordu a dysproporcja prawie 4:1 to też jest raczej niecodzienna.
    Widzę że nastapiła zapaść w 4 kwarcie ale czy naprawdę byliśmy aż tak brutalni wobec wyjątkowo czystej i delikatnej gry Słupska co sędziowie pokazali w liczbie odgwizdanych przewinień?