Ciekawe ilu jest chetnych na bilet VIP

Trzeba być niespełna rozumu zeby płacić 180 zl na padake

• 3 1

• Opinia do artykułu

Zobacz artykuł Torus Wybrzeże Gdańsk - Chrobry Głogów 24:26. Przespany początek drugiej połowy

Sportowa katastrofa

Brak pomysłu na ten mecz, brak umiejętności i odporności psychicznej, no i w konsekwencji brak wiary w zwycięstwo. Nic więc dziwnego, że tak się ten mecz zakończył ....

• 13 3

(2)

Masakra drewniane ze strachu ręce i nogi. Poza tym ile czasu można grać bez prawego rozegrania? Przecież Serb jest żenująco słaby, rzutowo nie istnieje, a w obronie daje się objeżdżać praktycznie w każdym meczu. Tymczasem nasz młody 20-letni dwumetrowy silny chłopak albo gra ogony na skrzydle albo grzeje ławę. Ciężko naprawdę to zrozumieć.

• 15 2

Prawe rozegranie (1)

Można też wziąć z spr prawe rozegranie , chłopak został wybrany najlepszym rozgrywającym mistrzostw Polski i gra w lidze centralnej

• 7 0

Ciężko coś napisać o tym meczu, a zwłaszcza coś pozytywnego. Wygrała drużyna solidniejsza, skuteczniejsza i jak pokazała końcówka cwańsza i niestety nie było to Wybrzeże. Nie da się wygrać będąc tak nieskutecznym i nie mając pomysłu na rozegranie akcji. Kilka świetnych interwencji Poźniaka czy Wałacha tylko zmniejszyło rozmiar porażki. Kwitesencja tego meczu to sytuacja gdy Chrobry z pustą bramka ustawia się do obrony, bramkarz przy lini skacze wymuszając zmianę, a Wybrzeże ustawia sobie atak pozycyjny. Swoje dołożyli też sędziowie myląc się w obie strony. Nie gwizdniete faule czy kroki, brak 2 minut, a za chwilę 2 minuty za pół przewinienia, pogubili się panowie sędziowie i to nie pierwszy raz.

• 8 1

Za to z 3 kołowych 1 nadaje się do gry!

• 8 1

Przegrana na wlasne zyczenie i braku koncepcji ternerow Wybrzeza...

Dostosowanie sie do tempa gry Chrobrego...
    Absolutnie zla taktyka w ataku i brak cierpliwosci, nieprzygotowane pozycje rzutowe, brak koncentracji..
    Trenerzy poprzez zle zmiany sami wybili chlopakow z rytmu..
    Dlaczego z uporem manika nie wykrzystuje sie na prawej stronie (ktora praktycznie nic nie zagrazala),
    tomczaka, to co robicie z tym zawodnikiem to czysta dywersja i krecia robota .... dlaczego sie
    tak upieracie ???
    Dzisiaj byla przegrana na wlasne zyczenie i nie da sie tego nijak usprawiedliwic..
    Myslenie ma przyszlosc takze w pilce recznej.... zrobic wlasciwa analize i odrobic efektywnie lekcje