TV

Therion w B90 z problemami

439 wyświetleń 19 marca 2018 (4 opinie)

Therion w B90. Koncert trzykrotnie przerwano a finalnie odwołano z powodu problemów z prądem.

Więcej na ten temat

Opinie (4)

 • Opinia do raportu

  Zobacz raport Therion w B90. Koncert trzykrotnie ...

  Tak mi przykro, że aż wcale

  • 14 20

 • (1)

  Koncert świetny... dopóki grali. Niestety jak się na dobre rozkręciło, nastąpiła pierwsza awaria i długa przerwa, potem znowu kilka kawałków i kolejna 20 minutowa (?) przerwa, więc atmosfera siadła całkowicie, po trzecim wyłączeniu prądu niestety nie wrócili już na scenę. Szkoda że organizator nie ogłosił wcześniej że zespół nie wróci na scenę, bo ludzie cały czas czekali, choć nie wiadomo było czy jest na co. Całe szczęście że zaczęli grac jakieś pół godziny wcześniej (ok 21:20 zamiast 21:50), bo wtedy zagraliby ledwo kilka piosenek. Tak jak napisałem, Therion zagrał świetnie i na mnie zrobił bardzo dobre wrażenie, choć niestety nie zdążyli pokazać zbyt wiele, nie udało się tez zagrać najbardziej wyczekiwanych przez publikę kawałków. Niestety cały klimat został zabity przez długie, nieoczekiwane przerwy, mimo że zespół zaprezentował się świetnie, to ogólnie koncert do d...
  A supporty jak to supporty, pierwsze 2 szału nie zrobiły - The Devil na początku zabrzmiał ciekawie, ale większa dawka w kółko tego samego zrobiła się w końcu ciężko strawna. Null Positive - może po prostu nie moje klimaty, ale pani na wokalu zbyt męcząca. Imperial Age dużo lepiej, chociaż akustycy się nie popisali, wokalista cały czas ledwo się przebijał, dziewczyny tez momentami znikały prawie całkowicie. O dziwo na Therionie nie było już tego słychać i wokale brzmiały świetnie.

  • 7 0

  • Byłam i potwierdzam, sama jestem mega zawiedziona

   • 0 0

 • Jestem wkurzony

  Słabo przekonuje tłumaczenie, że „w połowie miasta nie ma zasilania”, bo dziwnym trafem wszędzie wokół prąd był. Człowiek jedzie przez pół Polski specjalnie do B90, koncert i show przygotowane przez Theriona rewelacyjnie a tu wywala zasilanie. Chciałbym usłyszeć chociaż rzetelne wytłumaczenie i przeprosiny.

  • 6 0

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Popularne, a nie widziałeś

Najczęściej oglądane