TV

Tak wygląda Ulica Łąkowa po ulewie

7471 wyświetleń 25 czerwca 2016 (2 opinie)

Tak wygląda Ulica Łąkowa po ulewie, prawdopodobnie to nie koniec.

Więcej na ten temat

Opinie (2) 1 zablokowana

 • Przesadna panika i bicie piany na wyrost... (1)

  Wcześniej było gorzej, do tego pełne piwnice wody, natomiast po rewitalizacji nastąpiła znaczna poprawa.
  Dodam jeszcze że to dopiero pierwszy etap rewitalizacji, czekają nas następne.
  Ponadto miasto nie pozostawia wykonanych robót bez uwag, ponieważ są już teraz usuwane usterki które podlegają gwarancji a miasto nie ponosi z tego tytułu dodatkowych wydatków.
  Jeśli teraz usterki zostaną usunięte przez wykonawcę robót w ramach gwarancji, to wówczas będzie spokój przez długie lata.
  Bicie piany nie spowoduje poprawy sytuacji, poza tym autor filmu chyba na siłę chciał zwrócić wyłącznie na siebie uwagę zupełnie jak trzyletnie dziecko w piaskownicy które ulepiło babkę z piasku "zobacz mamo! Choć zobacz, zrobiłem babkę z piasku!
  - tak synku, piękna duża babka"
  Takiej uwagi potrzebuje autor filmu - żal mi takich ludzi...

  • 2 2

  • Rewitalizacja do poprawki?

   Znaczna poprawa jest faktem bezspornym, ale czy założeniem rewitalizacji było poprawić trochę, czy po prostu zrobić dobrze! A dobrze nie jest! Świadczą o tym liczne ekipy przebywające na Łąkowej i naprawiające świeżo położoną nawierzchnię. To fakt, że ostatnia ulewa była bardzo intensywna, ale taka zdarza się raz do roku. Czy to oznacza, że mamy zgodzić się na zalewanie ulicy raz do roku? Moim zdaniem nie. W przetargu wygrało jak zwykle CCC (CENA CZYNI CUDA) Powszechne oszczędności począwszy od fazy projektowej do wykonawczej nie pozwalają zastosować większej ilości punktów odpływowych wody opadowej. Film jest niestety tylko faktem potwierdzającym stan rzeczy. Piszę, że niestety, bo jestem mieszkańcem ulicy Łąkowej 29 i smuci mnie fakt, że wejście do mojej bramy zalewane jest również po rewitalizacji!

   • 1 0

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Popularne, a nie widziałeś

Najczęściej oglądane