TV

Styl Meble

431 wyświetleń 21 lipca 2016 (3 opinie)

Firma "Styl" to nowoczesne i dynamicznie rozwijające się...

Firma "Styl" to nowoczesne i dynamicznie rozwijające się przedsiębiorstwo utworzone w 2000 roku z główną siedzibą w Elblągu, posiadamy studia w Gdańsku, Tczewie , Elblągu i Kwidzynie. Produkujemy wysokiej jakości meble kuchenne, łazienkowe, garderoby, szafy wnękowe, zabudowy przestrzeni dziennych, sypialni, pomieszczeń gospodarczych oraz wszelkiego rodzaju meble nietypowe. Od 2007 roku jesteśmy też producentem frontów meblowych,drewnianych, lakierowanych i z okleiny naturalnej, a naszym znakiem rozpoznawczym jest najwyższa jakość w kraju, szeroka paleta kolorów, krótki czas realizacji oraz miła i profesjonalna obsługa. Dzięki temu możemy wykonać dla Państwa meble które podążają za najnowszymi trendami i nowościami. Pomijając pośredników jesteśmy w stanie zadowolić terminowo i cenowo każdego klienta.

Więcej na ten temat

Opinie (3)

 • omijać dużym łukiem!!!!! (2)

  Uwaga- po wpłacie zaliczki zapomnijcie o miłej i profesjonalnej obsłudze. Pani " naganiacz" z salonu inkasuje swoja prowizję i nie odbiera telefonów, nie odpowiada na smsy. Dwa miesiące po terminie realizacji ujętym w umowie- a kuchni do dziś nie mam. Nie mam możliwości gotowania, mycia naczyń - normalnego funkcjonowania...jestem psychicznie wykończona. Właściciel firmy powiedział mi: "To trzeba było sobie kupić kuchnię w sklepie..." Normalnie skandal- zamawiam kuchnię za 250 000 zł i takie traktowanie klienta...Ostrzegam przed współpracą z tą firmą...nie wpłacać pieniędzy - bo już ich nigdy nie zobaczycie!!!!

  • 3 0

  • Popieram w100%

   maaasssakra !!
   brak szacunku dla klienta ,a w odpowiedzi na moje egzekwowanie warunkow umowy usłyszałam...To nie koncert życzeń.........

   • 1 0

  • odradzm!!!

   Traumatyczne wspomnienia począwszy od pseudo projektantek na właścicielu firmy skończywszy....NIE

   • 0 0

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Popularne, a nie widziałeś

Najczęściej oglądane