TV

Restauracja w Ogrodach

5114 wyświetleń 25 maja 2009 (4 opinie)

Restauracja w Ogrodach

Więcej na ten temat

Opinie (4)

 • Wystrój...

  Jestem przekonany,że właścicielka przedłożyła tutaj tutaj formę nad treścią.
  W restauracji przede wszystkim powinno zadbać się o to aby podawane potrawy były świeże,smaczne,zgodne z ustalonym menu i we właściwy sposób podane!!!
  Poza tym (obsługa jednoosobowa dla 20 osób)nie powinna w obecności gości dokonywać ustaleń dotyczących" jednej"tylko JEDNEJ...porcji(ustalono dwie dodatkowe rezerwowe).
  W danej chwili właścicielka jest nie obecna i nie było możliwości wyjaśnienia zaistniałej sytuacji.
  Nadal wracam do faktu iż jedna osoba nie jest w stanie harmonijnie obsłużyć 20 osób,pomimo,ze bardzo się starał.(nie mam zastrzeżeń do super kelnera)
  To właścicielka z którą zawiera się umowę powinna zadbać o wszelkie niuanse.
  Jeśli Pani właściciel tejże restauracji jest w stanie poprawić organizację przyjęć,
  to może uda się by prosperowała super.
  Wystrój SUPER!! ale nie jest to do końca tematem przewodnim restauracji.

  • 2 1

 • miał byc klimat a wyszła zapyziała rupieciarnia z upiornym kiczem na scianie zeasłonami ze sztucznego jedwabiu ... jak widze takie wnetrze knajpy to wychodze:) mam alergie na kurz

  • 1 0

 • Sylwester 2014

  Nigdy więcej zabawy sylwestrowej u tej pani w Ogrodach,. Koszt od osoby 180 pln i tutaj nie mamy raczej pretensji,, bo menu widzieliśmy wcześniej,ale mamy wiele zastrzeżeń do obsługi. Pani właścicielka obsługiwała nas wraz z z jednym kelnerem. Cały wieczór minę miała jakbyśmy jej przeszkadzali ,a ona pracowała za karę. Prosząc o kawę powiedziała ostro, że kawa będzie ,ale o północy z tortem, a każda następna będzie płatna 5pln. Dodam, że kawa nie była z ekspresu, a jedynie z termosu i lepszą piję będąc na grzybach . Nikt nie wymienił nam zastawy, ani nie doniósł chociaż wody. Za to na dwie godziny przed końcem imprezy pani włascicielka zaczęła sprzątać ze stołu, składać stoły i zwijać obrus dając nam do zrozumienia abyśmy już sobie poszli. My z uporem maniaka prosiliśmy o herbatę i kawę nawet tę po 5 pln, ale ok. drugiej w nocy pani właścicielka powiedziała nam, że kawy nie ma i może nam zrobić jedynie herbatę. I teraz najlepsze,podano nam 6 pustych filiżanek i jeden dzbanek z JEDNĄ marną ekspresówką i rachunek za 6 ekspresówek opiewający na 30 pln. Takiej słabej herbatki dawno nie piliśmy. Z jednym jednak szefowa zaszalała dała nam do tej herbatki aż pół plasterka cytryny. Dodam, że połowa z nas nie piła alkoholu i dlatego wszystko pamietamy .

  • 0 0

 • Nie polecam, zostałem oszukany.

  Zamówiłem catering na spotkanie biznesowe dla kilkunastu osób. Dowiezione ilości nie wystarczyły nawet dla połowy gości, wielu ustalonych pozycji nie było. Rachunek wysoki, właścicielka nie odbierała telefonu z reklamacjami. Wstyd przed gośćmi. Nie polecam!

  • 0 0

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Popularne, a nie widziałeś

Najczęściej oglądane