TV

Przed meczem Polska-Urugwaj

2484 wyświetlenia 14 listopada 2012 (3 opinie)

Zobacz kibiców w drodze na mecz

Zobacz kibiców w drodze na mecz

Więcej na ten temat

Opinie (3)

 • Zakazać sprzedaży badziewiastych cylindrów,peruek!

  • 5 2

 • taaa ... wszystko super, TRAGEDIA !! (1)

  Zamknięte przejście przez żaglową nadrabianie trasy nie zabezpieczone przejście przez prowizoryczny parking, zator przy pierwszej bramię kontrolnej. Wpuszczanie ludzi przez jedna bramę. alkohol i inne przedmioty wnieść bardzo łatwo przy takim nawale ludzi przy bramkach kontrolnych ochrona sprawdzała po łebkach za mało ochrony na bramach, rozstawienie ochrony przy miejscach dla palących komiczne jeden drugiego pilnował zamiast wpuścić więcej ochrony pod trybuny i kierować palących w wyznaczone miejsca. Problem z opuszczaniem stadionu dla osób które chciały skrócić pobyt na stadionie (niedoinformowani stewardzi). Powrót jeszcze gorszy, puszczanie około 40 tys ludzi w kierunku skm politechnika i pierwszego przystanku tramwajowego wąskim przejściem pomiędzy blokami i ulica marynarki polskiej zamiast bezpośrednio ulicą. Wróciliśmy do epoki 20 lat z murzynami, podczas euro dobrze wszystko zorganizowane a teraz? dramat nie wiem czy się nie chciało czy po prostu zapomnieli jak to wyglądało podczas meczów na euro. SKM z politechniki co 30 40 minut zapchane dantejskie sceny sam wskakiwałem przez okno aby nie czekać na kolejny 40 minut (tak informował nowoczesny rozkład jazdy) nie dziwie się ludziom którzy widząc taka informacje pchali się na drzwi aby tylko wejść i nie czekać 40 minut na kolejna SKM. Tak widzianą organizacja moimi oczami. Czyli daleko jeszcze nam do idealnej organizacji.

  • 2 2

  • a ja byłem i żadnych problemów nie miałem.

   Wyjechałem z domu z Gdańska-Ujeściska o 19:15. Autobusem do dworca. Podstawioną specjalnie kolejką pod stadion. Na pieszo 300m na sam stadion. Po drodze dwie kontrole. Ostatecznie na mecz, po przejściu wszystkich kontroli i pokonaniu wszystkich środków komunikacji dotarłem o 20:30. Bez najmniejszych problemów, na spokojnie.
   Spowrotem wyszedłem dopiero po ostatnim gwizdku, czyli z całym tłumem. Odjechałem trzecią z kolei SKMka spod stadionu po 20minutach czekania. Za 7 minut byłem na dworcu pkp i autobusem spowrotem do domu.
   Często trudniej jest dostać się środkami komunikacji miejskiej z Chełmu do Wrzeszcza i spowrotem. A wcale nie jedzie w tą samą stronę w tym samym celu 39400 osób.
   Reasumując - myślę, że troche przesadzasz z tą TRAGEDIĄ!

   • 0 0

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Popularne, a nie widziałeś

Najczęściej oglądane