Kibice na meczu Polska - Portugalia w Gdyni.

Opinie (20) 4 zablokowane

Wszystkie opinie

• Opinia do artykułu

Zobacz artykuł REC: Polska - Portugalia 3:65. Grzegorz Buczek z pucharem Trojmiasto.pl

ilu kibiców (1)

Na trybunach zasiadło ponad 2 tys. kibiców

Razem z tymi na Monciaku.

• 4 13

Opinia wyróżniona

Mecz pokazał jaką mamy przepaść między PL a Europą!

I nie ma tu usprawiedliwienia że rugby to nie jest sport stricte zawodowy !!
    Albo się podnosi umiejętności albo stoi się w miejscu! A patrząc na Portugalie to zrobili kolosalny progres w ciągu 10 lat.
    Przykre patrzeć jak dostajemy bęcki nie wychodząc z własnej połowy! Cóż.... może to będzie lekcja na przyszłość! Powodzenia i czas podjąć decyzję w związku czy gramy dla zabawy czy dla wyniku!

• 28 0

brak dopingu, to słaba reklama trojmiejskiego rugby (2)

Na początku meczu tego brakowało, potem trochę wynik odjechał

• 10 4

tak naprawdę jest to realny obraz mozliwosci reprezentacji

Nasi grali słabo i bez dodatkowej motywacji, a Potrugalia wedlug mnie podeszła do tego meczu bardziej na serio niz Rumunia w drugiej polowie

• 7 0

To czemu nie dopingowales frustracie?

• 2 0

Duża przepaść w grze .

• 14 0

Poorazka w pełni zasłużona. Portugalia była o kilka klaslepsza. Grali miękko na nogach i wymijali naszych zawodników jak tyczki. Widać było różnicę w szybkości. Zagrania nogą, po których Portugalczycy zdobywali teren-świetnie się na to patrzyło.
    Najbardziej bolą te szybkie 3 przyłożenia na początku drugiej połowy. Portugalia wtedy nas docisnęła, a my kompletnie się pogubiliśmy.

Przed meczem nikt nie mógł mieć złudzeń, kto zwycięży w tym pojedynku, ale trochę za wysoka ta porażka, w szczególności, że nasi ładnie grali w obronie w pierwszej połowie, próbowali szarpać z przodu.
    Sam wynik wstydliwy, ale jeśli oceniać za grę, to aż takiego wielkiego wstydu nie ma, oczywiście pomijając początek drugiej połowy (za to w szatni należy się chłopakom ostry opier...), który był wręcz karygodne.
    No nic, taka nasza kibiców rugby dola, teraz czekajmy na Belgię, oni są bardziej w naszym zasięgu. Przydałoby się w końcu zwycięstwo po fajnym meczu Rumunii i słabszym z Portugalią.

• 16 1

Towarzystwo wzajemnej adoracji. Nie piszą o pewnych sprawach, bo straciliby reklamodawców. Gratuluję, puchar się należy. Lustro, by popatrzeć sobie w oczy też.

• 6 6

(3)

Jedyną szczerą wypowiedz nt.meczu usłyszałem.....od Daniela Gduli - nie "pie...ył" farmazonów jak to fajnie nam wychodzi.
    No cóż - jeśli ktoś się łudzi Belgią, że można wygrać ....to współczuje.

• 3 1

(1)

Brawo dla gości, jeszcze większe brawa dla arbitra, pozwalał grać, widział, że wynik jest "kosmiczny" i skrócił 1 i 2 połowę meczu. Może przykład jak się powinno sędziować powinni wziąść nasi arbitrzy, bo niejednokrotnie np.Pan Reks potrafił przedłużać spotkania o 8-10 minut.

Brawo za ambicję dla naszych chłopaków za 1 połowę, bo za 2 , NIE , ale wydaję mi się że zdrówka brakło.

Niestety nie siłą a bieganiem i organizacją gry portugalczycy pokazali jak się gra. Może się powtórzę, ale Pan Gąska NIE i baaaaardzo długo NIE !!! Dominik na 2 , miał swój debiut, i wystarczy-jeszcze parę lat treningu i ogrania w lidze + fizyka.

I czy "Pavel Nedved" na 13 jest idealnym i ostatecznym wyborem trenera HITT-a ? , bo jeśli tak to bardzo współczuje naszemu zespołowi., bo dla mnie on i nr.14 najsłabsi w meczu.

Jest jeden pozytyw tego spotkania - zbieramy lekcję, bardzo surową lekcję , jak się powinno grać , ale nie wiem , czy trener jest wstanie coś zmienić , bo błędy leżą u podstaw.

Boję się jednego, że po meczu z Portugalia może nie być chłopaków na Belgię , a po meczu z nimi, fizycznym zespołem, może nie być graczy na mecze w lidze.

• 3 0

Dla

Mnie te przeprosiny gduli właśnie nieszczere , takie na zasadzie , kajam się to pomyślą że ja taki charakterny.
      Po co przepraszać za coś takiego?
      Właśnie trzeba mieć głowę do góry, chłopaki właśnie zagrali na maxa możliwości, dopóki rugby nie będzie zawodowe to spadniemy za 2 lata na kolejne 20, tu nie ma co przepraszać kibiców, te pokolenie już jest na straty , trzeba wsadzić 20 mln złotych w szkolenie u10 u14 u 16 akademie rugby 200 dni zgrupowań itp itd.

• 1 0

(3)

To jeszcze oklep od Belgii i runda zaliczona. Jesteśmy najsłabsza drużyna tych rozgrywek i zaklinanie rzeczywistości tego nie zmieni. Zmienić trzeba wszystko, ale na to nie pozwoli prezio że swoją ekipa.

• 9 2

(2)

A co prezio czy trener jeden z drugim ma zrobić jak nie ma kim grać, a kaska jest, patrząc na banery sponsorów

• 1 0

Reformę polskiego rugby, poczynając od systemu szkolenia. Jeszcze kilka lat temu ogrywaliśmy Belgię i Holandię, a dziś liczymy, że nie przegramy z nimi zbyt wysoko.

• 3 0

Patrząc na skład

Nie ma kim grać? Połowa to zawodnicy 3 ligi walijskiej. Z niepowołanych Polskich zawodników zrobisz co najmniej równą drużynę, jak nie lepszą od obecnej