TV

Odcinek Niepołomickiej przewidziany do przebudowy

1448 wyświetleń 15 marca 2019 (4 opinie)

Odcinek Niepołomickiej na którym, ma być położona nowa nawierzchnia.

Opinie (4)

 • Opinia do raportu

  Zobacz raport Odcinek Niepołomickiej na którym, ma być położona nowa nawierzchnia

  Mapkę pogody zamieszczaj lub samolotu kluczącego

  • 11 1

 • Opinia do raportu

  Zobacz raport Odcinek Niepołomickiej na którym, ma być położona nowa nawierzchnia

  Nagraj jeszcze przejazd objazdem :)

  • 7 1

 • Znowu?

  Dopiero co tam grzebali - rok temu albo 1.5 roku. Czy tym razem to będzie porządnie zrobione? Gdzie są plany inwestycji? Przecież od południa Gdańska do miasta codziennie tam jest totalny kibel. Autobusy jadą jednym kołem po chodniku, bo się nie mogą zmieścić. Dzieci do szkoły na to wszystko jeszcze tamtędy chodzą. Postawili panią na przejściu dla pieszych ale tam trzeba było już dawno normalny chodnik zrobić i sensowne przejście. Odcinek 3km jedzie się 40-50 minut! Teraz z przejazdem +10 minut po płytach w sobotę rano (bez ruchu - sprawdzone), to w tygodniu będzie +20minut...

  Pytanie do władz miasta: Kiedy będzie Nowa Świętokrzyska ???? Zamiast politykować i ideologizować zróbcie drogi - po nich wszyscy jeżdżą.

  • 1 0

 • czasy przejazdów

  Może ktoś z Państwa zwrócił uwagę na pięciominutową różnicę w czasach przejazdu pomiędzy liniami 113 i 213, które wynikają nie wiem z czego, gdyż w stronę Pętli Świętokrzyskiej oba autobusy jadą dokładnie tą samą trasą. Taka ciekawostka matematyczno -motoryzacyjna. Pomijam fakt, że czasy przejazdów wszystkich pojazdów ZTM są najzwyczajniej zaniżone. To pewnie dla oszczędności oraz wykazania, jak dobrze funkcjonuje gdańskie przedsiębiorstwo w porównaniu z innymi, od których pragnę nadmienić można byłoby się uczyć. Wystarczy pojechać do stolicy i skorzystać z komunikacji miejskiej w dzień wolny od pracy. Tam rzeczywiście auta nie są potrzebne. A u nas ciągle pojawiające się komunikaty o zanieczyszczeniu powietrza. BRAWO dla wydziału Ochrony Środowiska w Gdańsku.

  • 0 0

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Popularne, a nie widziałeś

Najczęściej oglądane