TV

Loopy's World Gdańsk

21169 wyświetleń 13 grudnia 2011 (2 opinie)

Więcej na ten temat

Opinie (2) 2 zablokowane

 • maskotki

  heh, wstyd się przyznać, ale uwielbiam maskotki z Loopysa :) juz samo oglądanie ich sprawia mi przyjemność, normalnie jak dziecko :)
  Zamówiłam córce, w ramach urodzinek maskotkę do pokoju, po czym sama pierwsza pobiegłam dać Lizzy "cześć" i zrobić sobie zdjęcie :P

  • 1 0

 • Niestety...odradzam

  Byliśmy tam 30.08.2014r. Jechałem z myślą że dziecko sie świetnie pobawi w swoje urodziny jak kilka razy wcześniej, niestety ale Manager zaspał dawno temu. Ale do sedna...4 pistolety penumatyczne na piłeczki w ogóle nie działają, 3 podjanki elektryczne do ktorych ładuje sie piłeczki także nie posiadają napięcia. Na 4 placach do gry w piłkę są tylko 3 piłki z czego z jednej już wyszedł balon a z drugiej za chwile wyjdzie bo szwy puszczają. Był u góry fajny plac zabaw z samochodzikami więc na prośbe syna poszliśmy tam i tu kolejne zdziwienie bo w placu z samochodzikami ustawiono pufy do siedzenia (jakby ich było mało na obekcie- to nie miejsce dla inwalidów a miejsce dla dzieci by mogły sie wybawić). O linach w małpim gaju już nie wspomne jak wyglądają i o ile w ogóle da sie z nich skorzystać. Za to wszystko mają sie w najlepsze wszelkie gry na pieniążki bo chyba z 10 ich tam wstawiono jedna obok drugiej- tylko dostawić ruletke, stół do pokera i mamy już niezłe kasyno dla dzieci- BRAWO. Syn co troche przychodził mówiąc "tato to nie działa, tamto też nie". Ogarnijcie się, albo napiszcie że rodzice mają przychodzić z własnymi rzeczami do zabawy. Płacimy więc czegoś wymagamy. Mam nadzieje że ktoś to przeczyta i coś zmieni, by dzieci wychodziły w pełni zadowolone, tak jak to było kiedyś.

  • 2 0

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Popularne, a nie widziałeś

Najczęściej oglądane