TV

Konferencja w ramach projektu "Model usługi rozwoju strategicznych kompetencji

226 wyświetleń 6 listopada 2014

Jak szukać talentów i nimi zarządzać? Czy warto zakładać dział HR w firmie? To tylko niektóre zagadnienia o jakich rozmawiano na konferencji zorganizowanej w Hotelu Radisson Blu w Gdańsku.

Więcej na ten temat

Opinie (3)

 • Opinia do artykułu

  Zobacz artykuł Skuteczny HR. Praktycy dla biznesu

  Dział HR! (1)

  Gdyby go zlikwidować, to co by się właściwie stało?
  Rekrutacje by były tak samo jak były, tyle że krótsze o jeden etap, tzn. rozmowę z durnowatą panienką zaraz po studiach. Pewnie nie byłoby komu egzekwować okresowych ocen pracowniczych ale wtedy wszyscy by się ucieszyli, a kierownicy wciąż by wiedzieli kto jest dobry, a kto do niczego.
  Specjalista ds. HR - żywe zaprzeczenie tezy, że nie ma ludzi niepotrzebnych. Nic nie umie, więc twierdzi, że ma kompetencje miękkie. Ale dyrektor HR równy jest dyrektorowi finansowemu, produkcji czy sprzedaży.

  • 8 2

  • Opinia do artykułu

   Zobacz artykuł Skuteczny HR. Praktycy dla biznesu

   ż życia mojego.
   Rekrutacja poprzez dział HR - żadnej nie przeszedłem, poprzez bezpośredniego, przyszłego przełożonego każdą (dodam, że nigdy nie narzekali).
   Tyle jest warta wiedza wyjęta z tanich szkoleń psychologicznych, pewnie jakby potrafil to co mówią, że potrafią już by ich FBI, CIA zwerbowała.
   Żałosne

   • 1 1

 • Opinia do artykułu

  Zobacz artykuł Skuteczny HR. Praktycy dla biznesu

  Inżynierów oceniają psycholodzy, śmiech na sali. Wystarczy, że z duża dozą pewności siebie będzie się opowiadać bajki o swojej wiedzy i w to uwierzą. A jak jesteś specjalistą, ale się stresujesz w kontaktach z ludźmi to masz przekichane. A w firmach to się dopiero dzieje, ale to już nie wina HR. Awans dostaje ten kto się szerzej uśmiecha i lepiej uda, że nawet za darmo by chciał pracować, a nie ten który lepiej robi.

  • 2 0

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Popularne, a nie widziałeś

Najczęściej oglądane