TV

Kierunek Gdynia

13288 wyświetleń 18 lutego 2016 (4 opinie)

Gdyński spot promocyjny (2016 r.)

Więcej na ten temat

Opinie (4)

 • Gdynia z marzeń

  Jakie to szczęście, że mamy Gdynię. Widoczny jest wspaniały rozwój miasta i regionu. Wciąż jednak czekamy na ten nowy wielki czas dla Gdyni w UE. Stocznie muszą się odrodzić a lotnisko niech zacznie żyć dla regionu bez przygniatania przez Gdańsk. Jeszcze miasto z marzeń nie zakwitło swoim pełnym życiem. Czekamy!!!

  • 28 3

 • (1)

  Jakie to szczęście że zostały zlikwidowane prawie wszystkie większe zakłady pracy.Co z tego że ładne miasto jak bieda aż piszczy.Wystarczy przejść się wieczorem po Świętojańskiej pusto ,nudno, kawiarnie puste ,nawet słynne kiedyś Delicje zamykane o 18 w Sobotę, bo brak klientów.Gdzie to porównać do lat 80-tych gdzie miasto żyło i w dzień i w nocy.Tko mzmy teraz dobrobyt że ludzi tylko stać na spędzanie czasu w domu przy telewizorze

  • 7 6

  • Miejsca spacerowe

   Tu nie chodzi o dobrobyt bo on jest w Gdyni bardzo widoczny, a o mentalność ludzi. Ludziska pozamykali się w swoich domach, a ulubionym miejscem spacerowym stała się CH Riviera, Świętojańska stała się przezytkiem niestety.

   • 1 0

 • KTO i DLACZEGO

  Wyciął zdrowe drzewa na ul.Armii Krajowej? -Skandal ,skandak i jeszcze raz skandal !!! , jeżeli to zrobiła miejska ogrodnik za przyzwoleniem Idiotów z UM - celem zaspokojenia swoich osobistych wizji i planów ,nie zwracając uwagi na to ,że Miasto to nie jest jej prywatny ogródek lecz miejsce życia 250 000 jego obywateli to należało by się chociaż spytać i skonsultować z nimi !!! , Ci mieszkańcy będą nadal tu żyli ,spacerowali i tulili się w ramionach swego ukochanego Miasta ! ,a ogrodniczka dzis jest ta a po następnych wyborach może być inna { y } i mieć inne wizje i plany !!! .Uważam ,że za wycięcie tych drzew winny powinien ponieść stosowną karę oraz powinien być natychmiast usunięty z zajmowanego stanowiska !!!

  • 3 0

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Popularne, a nie widziałeś

Najczęściej oglądane