TV

Key System - Dorabianie kluczy, szewc, kaletnik itp.

99 wyświetleń 14 września 2017 (5 opinii) autor: Key System

Key System to Twój ślusarz, który dorobi kluczyk, doradzi zamek lub kłódkę, jednocześnie szewc i kaletnik naprawiający obuwie i torebki oraz sprzedawca akcesoriów do kluczy, a także środków do pielęgnacji galanterii skórzanej. Warsztaty Key System znajdziesz w Centrach Metropolia, Manhattan, Kowale. Po więcej informacji odwiedź Naszą stronę firmową www.key.gda.pl

Więcej na ten temat

Opinie (5)

 • Przestrzegam!! Omijac kolem punkt madison!! (1)

  niestety ale mocno odradzam. Młody człowiek do którego przyszłam z tzw usługa ekspres i możliwie grzecznie zapytałam oraz dodałam że skierowała mnie konkurencja polecając jako dobre miejsce i może się uda..po teatralnym wymachiwaniu rękami usłyszałam" że ja się kur...z tymi rąba...peda.mi....policze...a co oni Pani nie zrobią sami??"
  Chyba nie się mówi do klienta tym bardziej że panowie wcześnieej bardzo grzecznie wytłumaczyli czemu nie dadzą rady i za pana polecaja
  Pan niby szewc młody a jak z PRL
  Nie polecam!!!!!!

  • 0 0

  • Napisalam zla nazwe centrum handlowego. Chodzi o Manhattan

   jak wyżej. Pomyłka w nazwie centrum.reszta bez zmian

   • 0 0

 • poprawiona negatywna opinia o manhattan a nie madison (1)

  Fatalna obsługa w punkcie Manhattan
  Bardzo niegrzeczny szewc który słysząc że poleca go konkurencja i może tam mi się uda, najpierw teatralne pokazał jak bardzo jest zarobiony a potem obrzucil panów błotem i językiem z k...rąb....ped....ja się z nimi rozliczę"
  Żenujące to mało powiedziane w czasach gdy komunikacja z klientem to podstawa

  • 0 0

  • Nie łżyj kobieto!

   Na Manhattanie złote chłopaki są!

   • 0 0

 • W Manhattanie znają się na usługach!

  Pani "zażenowana" to widać niezłe zlecenie dostała na obsmarowanie punktu na Manhattanie. I po co, przecież to dobry warsztat? Przestrzega wszystkich, jakby wyrocznią jakąś była, a jej opinia miała znaczenie... Ludzie, nie raz nie dwa byłem w Manhattanie i zlecałem chłopakom usługi (klucze, buty, zegarki...) Logicznym jest, że jeżeli zlecana usługa leży w ich profilu działalności firmy to ją wykonają, ale jeśli klient przychodzi do szewca z naprawą sokowirówki (bo ktoś tak powiedział) to nie ma co się dziwić, że ktoś nerwowy się staje za którymś razem widząc zlecenie nie leżące w jego kompetencji, bo ktoś podsyła klientów.... Po za tym opinia jest z przed 3 lat, a firma nadal działa i się rozwija, więc Pani "zażenowana" nie ma racji i napasała fake opinie!

  • 0 0

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Popularne, a nie widziałeś

Najczęściej oglądane