TV

Jezdnia i chodnik celowo pochylone w stronę budynku

1348 wyświetleń 5 września 2016 (2 opinie) autor: Zdzisław

Wykonawca tak wykonał prace by dobrze odprowadzić wody opadowe. Przy każdych opadach woda dostaje się do i pod budynek , tylko czekać kiedy nastąpi katastrofa bo grzyb już jest. Jest tylko jedna kratka odpływowa na końcu ulicy. Na chodniku zapchane odpływy , które odprowadzają wody opadowe z dachu (zły pomysł wykonania odpływów) zniszczone odpływy przez kierowców wyjeżdżających z parkingu. Podpowiadam jak w skrócie i tanio naprawić ten bubel wykonany przez drogowców. 1- Jeden kierunek ruchu z góry w stronę Kartuskiej , 2- Wykonanie więcej studzienek ściekowych przy odpływach, 3- Kontrola prędkości poruszających się pojazdów (nikt nie jeżdzi tu 30 km/godz. Najbrzydszy płot w dzielnicy (blisko centrum) wstyd.

Opinie (2)

 • Niestety nikt ci nie pomoże i nikt nic z tym nie zrobi.
  Na mojej ulicy jest tak samo, Pochylona jest na stronę domów, które stoją na skarpie i mają 15% zjazdy do garaży. Musiałem zamontować dodatkowe studzienki przed garażami i dodatkowe pompy, żeby mnie nie zalewało. A potem pisać tysiące pism z prośbami o wykonanie dodatkowych studzienek burzowych na ulicy i pootwieranie już istniejących (zamiana włazów na odkryte). Koszmar w biały dzień.
  Ale tak zasadniczo, musisz napisać pismo do Urzędu do wydziału Melioracji i Kanalizacji Deszczowej, i to nie jedno, ale na każdą odmowę z ich strony,, musisz odpowiadać kolejnym, aż do skutku. Jeśli jest rura od kanalizacji burzowej, to muszą w końcu wykonać dodatkowe studzienki.

  • 5 0

 • Czy to jest ul. Bema?

  Ja tam jeżdżę 30 km/h

  • 2 1

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Popularne, a nie widziałeś

Najczęściej oglądane