TV

II etap montażu estakady we Wrzeszczu

32007 wyświetleń 9 października 2011 (2 opinie)

Dwa elementy ważące 60 ton i jeden 15-tonowy zamontowano w nocy z soboty na niedzielę w ramach drugiego etapu montażu estakady nieopodal Galerii Bałtyckiej.

Więcej na ten temat

Opinie (2)

 • hej (1)

  hej. super!!! wiecej wideo z trojmiasta...super filmy!!! lekcja edukacji spolecznej w podstawowkach , gdzie puszczanie, komentowane przez uczniow i nauczycieli beda tego typy filmy...rewelacja. glowy do gory...
  a nazaliczenie semestu wypracowanie co bymzmienil w swoim miesie...

  • 9 1

  • Edukacja

   Jak na osobę która wychodzi z takimi pomysłami o edukacji, zauważyłem, że przykładasz naprawdę mało uwagi do tego jak piszesz... Piszesz o szkole ale zapominasz o jakichkolwiek zasadach składni, gramatyki, czy interpunkcji.
   I przepraszam, że to wytykam.
   Jednakże, osobiście uważam, że tematyka typu:"Co byś zmienił w swoim mieście"; Powinna być kierowana raczej do polityków, zamiast dzieci.

   A bardziej konkretnie ujmując, to co pan Ronald McDonald Tusk zmienił w mieście, poza ewidentnym spychaniem na pobocze ludzi próbujących dojechać z obwodnicy na Oliwe, do szkoły czy pracy.

   I dlaczego obwodnica, skończona tak niedawno, jest w ciągłych remontach.
   W jaki sposób, pozwala się komuś kierować Rządem, jak nie potrafi ukierunkować własnego miasta.
   Bo skoro, tak długo trwają poprawki obwodnicy (a praktycznie jej całkowita przebudowa) i dodatkowo pokrywają się z przebudową głównej ulicy Gdańska, to cały ruch miejski cierpi. Czyli my kierowcy cierpimy...
   My, nasze samochody, koszty paliwa ,(które to my pokrywamy) I dodatkowo nasz czas. Ale to, jak widać nie stanowi problemu dla polityków.
   Tymczasem Kolega, chce pytać dzieci, co jeszcze zmienić....
   Więc odpowiem w taki sposób.....
   A skąd dzieci mają (do cholery) wiedzieć, skoro dorośli politycy nie mają bladego pojęcia!

   • 4 2

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Popularne, a nie widziałeś

Najczęściej oglądane