TV

Hotel ORLE Centrum Konferencyjne

570 wyświetleń 22 stycznia 2014 (1 opinia)

Więcej na ten temat

Opinie (1)

 • Dziękujemy za pobyt!

  Szanowni Państwo,
  z prawdziwą przyjemnością i wdzięcznością zwracamy się do dyrekcji i pracowników Centrum Hotelowo-Konferencyjnego Orle w Sobieszewie z serdecznymi podziękowaniami za niezwykle ciepłe przyjęcie, fantastyczną atmosferę oraz pełną profesjonalizmu obsługę w trakcie naszego pobytu w Państwa placówce.
  Wszyscy uczestnicy wyjazdu integracyjno-edukacyjnego Sopockiej Akademii Tenisowej, młodzież i opiekunowie, bardzo miło wspominają czas spędzony na wyspie i w Państwa hotelu, szczególnie chwaląc sobie pełną poświęcenia postawę pracowników obsługi, pomoc dyrekcji i kierownictwa placówki oraz wysoką jakość zakwaterowania i wyżywienia.
  Również malownicze otoczenie hotelu, zmieniające się wciąż na lepsze, by zaspokoić potrzeby gości poszukujących spokoju i aktywnego wypoczynku na łonie przyrody, zrobiło na nas ogromne wrażenie. Praca i poświęcenie, włożone w utrzymanie i unowocześnienie otoczenia hotelu, w tym również bazy sportowej, z pewnością przyczyni się do zwiększenia atrakcyjności miejsca i przyciągnie rzesze gości, którzy tak jak i my, bardzo chętnie powrócą w to jakże niezwykłe miejsce.
  Jeszcze raz serdecznie dziękując Państwu za okazaną nam sympatię i pomoc oraz przyjazną atmosferę panującą w hotelu Orle, pragniemy wyrazić nadzieję na utrzymanie dalszej współpracy i już nie możemy doczekać się kolejnego pobytu u Państwa.

  Z wyrazami szacunku,

  Dyrektor Andrzej Szczepański
  Dyrektor Zarządzająca Anna Witkowska
  Grono Pedagogiczne oraz uczniowie
  Sopockiej Akademii Tenisowej

  • 0 0

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Popularne, a nie widziałeś

Najczęściej oglądane