TV

Dzień Otwarty Willa Park

718 wyświetleń 9 maja 2018 (4 opinie) autor: Allcon

12 maja firma Allcon Osiedla zaprasza na Dzień Otwarty Willa Park.

Osiedle powstaje w otoczeniu kameralnej zabudowy jednorodzinnej i wielorodzinnej, blisko naturalnych terenów. Wnętrze osiedla wypełnione zostało ciekawą zielenią, która podnosi jakość otoczenia budynków. Co ważne, tuż obok znajduje się pętla autobusowa, co zapewnia doskonały dojazd do centrum Gdyni.
Na terenie osiedla powstało 12 trzykondygnacyjnych budynków typu "willa miejska". W każdym z nich są zaledwie cztery lokale mieszkalne (łącznie 48 apartamentów). Na osiedlu powstały m.in. apartamenty z opcją instalacji kominkowej czy apartamenty z ponadnormatywną wysokością do 4,5 metra, stwarzającą możliwość na niestandardową aranżację wnętrza.

12 maja odbędzie się dzień otwarty osiedla Willa Park zostaną zaprezentowane gotowe apartamenty z dużymi balkonami, tarasami oraz ogródkami na parterach. Odwiedzający będą mogli spacerować osiedlowymi alejkami, wśród specjalnie dobranych gatunków roślin oraz małej architektury.
Architekci przedstawią funkcjonalne aranżacje apartamentów oraz najnowsze trendy w projektowaniu wnętrz.

Więcej na ten temat

Opinie (4)

 • jakość

  miałem okazję być na budowie tego osiedla, dawno nie widziałem tak wielu niedoróbek, a byłem tam chwilę. Za co inspektor nadzoru lub kierownik budowy bierze kasę ? spadki trawnika do budynku, odpadający tynk, luźne płytki na tarasach (to wszystko efekt pracy na hurra zimą) źle wykonane obróbki koszy do spustu wody z balkonów itd... jednym zdaniem gruba warstwa pudru na wszystkim a pod spodem próchno o to już niedługo... tam teraz jest sporo podwykonawców, którzy w tempie ekspresowym naprawiają to wszytsko, na dni otwarte ma się świecić ? za kogo nas developerzy mają ??!!

  • 2 3

 • leśne sąsiedztwo

  a później awantury bo dziki, lisy. za towarzystwo zwierząt co najmniej 12.000 zł za metr.

  • 1 0

 • do inwestora

  zgadzam się z poprzednim komentarzem , poprawki odpadającego tynku farby itp. to prawda , ale dlaczego ja nie będąc żadnym fachowcem wiedziałem ,że dolne mieszkania będzie woda zalewać i będzie bagno w ogrodzie a inżynierowie tego nie wiedzieli , przecież to oczywiste na takim gruncie i z takim spadkiem w dole . Oczywiście teraz ktoś to zobaczył i był kopany drenaż w położonym trawniku , ale i tak zrobili to niewłaściwie.

  • 0 2

 • nowe kołchozy

  Brawo Alccon !!! - świetny kandydat do orderu i krzyża czerwonego buraka z błękitną wstęgą - tylko znajdę jego kapitułę: mewek , szachrai, doliniarzy , kumoterów ,cinkciarzy i innych.

  Uzasadnienie ;

  kiepskie tz. apartamenty i wille - standard co najwyżej przeciętnych lokali spółdzielczych za 3500 do 4500 zł.

  • 0 1

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Popularne, a nie widziałeś

Najczęściej oglądane