TV

David Czerapowicz z połowy na koniec kwarty!

27 września 2021 (54 opinie)

David Czerapowicz z połowy na koniec drugiej kwarty w meczu Asseco Arka Gdynia - Śląsk Wrocław

Więcej na ten temat

Opinie (54) 1 zablokowana

• Opinia do artykułu

Zobacz artykuł Asseco Arka Gdynia - Śląsk Wrocław 65:80. David Czerapowicz trafił z połowy boiska

Czy leci z nami pilot ? (1)

:)

• 3 2

Zawiedli Wołoszyn i Turner, zwłaszcza ten ostatni. Powinien więcej grać Wadowski.

• 0 0

To jest to (2)

Ten super skłat da nam wiele radości z pszegranych. Brawo treneże. Ten skłat pełen gruzu to stszał w 10 !

Przestanie ujadać (4)

Sztab potrzebuje co najmniej miesiąc do zgrania zespołu w tym składzie. Trzy kwarty były całkiem niezłe. Bardziej liczy się progres z meczu na mecz , a nie natychmiastowe wygrywanie. Trener Mitrović zasługuje na kredyt zaufania.

• 6 14

Kolejny mecz rozstrzygnięty na początku 4 kwarty.. (3)

Trudno będzie wygrać mecz bez 8-10 trójek , trener chyba jeszcze nie gotowy na poziom plk

• 13 2

(2)

za jakieś 3-4 mecze będzie widać wyraźnie czy nasz (wg pewnej pani genialny) najmłodszy treneiro w plk to wszystko ogarnia, bo na razie to nikomu za bardzo nie daje pograć

• 5 1

(1)

Jedyne co daje to wejść na chwilę na boisko. Wilczek już pewnie żałuje, że wybrał Gdynię. Przyspawany do łąwki choć Wołoszyn nic wczoraj nie pokazał.

• 1 0

umówmy się że to nie był najistotniejszy transfer ale ze dwie trójki powinien sypnąć - jak w kingu

• 0 0

Może ktoś powie trenerowi (4)

dla którego są to pierwsze kroki w seniorskiej koszykówce, że u juniorów to mógł rotować składem co chwilę. W dorosłej koszykówce potrzeba dać chwili zawodnikowi by wszedł w mecz.

• 18 2

Trener na konferencji był w sumie ..zadowolony (2)

Dla porównania - zespół ze Slupska przy podobnym budżecie ma już kolejne zwycięstwo i to z MP