Cena majonezu zwala z nóg!
2502 wyświetlenia 8 marca 2023 (58 opinii)Te święta będą droooooogie. Tyle jeszcze nie kosztował
Więcej na ten temat
Opinie wybrane
-
2023-03-09 18:13
(1)
Jedno żółtko (lub całe jajko) 1,40
Szklanka oleju rzepakowego z pierwszego tłoczenia 3,20
Trochę prądu - 5- 8 minut miksera 600W (można tez ręcznie ubić)
Gotowe i smaczniejsze.- 2 0
-
2023-03-10 09:02
to jest cena za opakowanie 800 ml
I wg Twoich wyliczeń ×3.
Trzy jajka, trzy szklanki oleju, i masz paręnaście złotych. A gdzie koszty pracy, opakowanie, transport, marża...- 0 0
-
2023-03-08 18:57
Zgadza się ; z jednym zastrzeżeniem. To nie rząd ustala ceny w sklepach. To handlowcy . W pierwszym zdaniu prawidłowo oceniony ten mechanizm.
- 1 2
Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.