TV

Arka Gdynia - GKS Jastrzębie 3:2

2085 wyświetleń 14 kwietnia 2022 (94 opinie)

Arka Gdynia - GKS Jastrzębie 3:2. Stadion Miejski w Gdyni, 14.04.2022. 28. kolejka Fortuna 1. Liga

Więcej na ten temat

Opinie (94) ponad 10 zablokowanych

Wszystkie opinie

• Opinia do artykułu

Zobacz artykuł Arka Gdynia - GKS Jastrzębie 3:2. Zwycięstwo okupione wysoką ceną

Znowu daliśmy sobie wklepać 2 gole , i to komu ? Spadkowiczowi. (1)

Obrona opierana na Dobrotce, Bunozie i Marcjaniku nota bene kapitanie to kpiny. Dodałbym jeszcze Sasina i mamy obraz obrony dziurawej jak sito. Z taką obroną nie mamy szans na sukces. Diaw wpuszczany na 2 minuty, Marcus na 5 minut- ludzie to są jakieś kpiny. A na ławie ogląda widoki Siemaszko, kiepsko to rokuje.

• 7 3

To akurat się dobrze składa

Lechia tytułem derbów będzie miała co pokazuje przeszłość i cała historia ich spotkań w ekstraklasie 6pkt bądź minimalnie 4 na derbach z areczką,i jak co roku Gdańska Lechia będzie się bić o puchary gdzie areczka łubudubu z hukiem będzie z niej spadać

• 0 1

• Ile teraz kosztuje zwycięstwo? (2)

• 3 3

• A za ile sprzedałeś mecz z Szachtarem ?

• 0 0

• nie stac cie

• 1 0

Panie Skupień czy pan dalej będzie się kiwał i faulował przed swoim polem karnym i dawał rzut wolny przeciwnikowi i to skutkowało golem dla przeciwnika to wola o pomste do nieba.

• 2 0

A na stronie Widzewa panika . (1)

Mają za złe że Czubak ciągle strzela bramki .
    U nich ciągle kontuzja . A w Arce bramka za bramką .

• 5 0

• Opinia do raportu

Zobacz raport Cenne zwycięstwo Arki Gdynia

Brawo

T.A.G.

• 2 0

hmmm a kibice to chyba pojechali do Gdańska na Szachtara (3)

• 20 16

A na Lechii

4800 libicow na 40000 stadionie to dopiero wrazenie robi :D

• 1 0

(1)

Na Morskiej na stoczni w kamienicy mieszka tez taki arkowiec chodzi w czapce arki niebieskiej kurtce ( nie jest bokserem:)) A jak jest mecz siedzi w domu i pije piwo. I wyglada jak bezdomny tacy kibice w Gdyni, aż szkoda

• 3 14

Nie można oceniać Naszej Arki za to, że jest jakiś kibic, każdy ma życie i może tak wyszło, przestańcie się spinać. Pozdrawiam

• 5 0

Bardzo dobra zmiana Kuzimskiego Mateusza asysta przy bramce . Powinien dostać więcej minut grania a nie same końcówki ️Brawo