TV

Arka Gdynia - Chrobry Głogów 1:1 na koniec 2020 r.

1880 wyświetleń 12 grudnia 2020 (119 opinii)

Arka Gdynia - Chrobry Głogów 1:1. Ostatni mecz piłkarski w Gdyni w 2020 roku. 12.12.2020

Opinie (119) ponad 20 zablokowanych

• Opinia do artykułu

Zobacz artykuł Arka Gdynia - Chrobry Głogów 1:1. Tylko remis na koniec roku

(1)

Nie ma co narzekac. Meczu nikt z kibicow na oczy nie widzial Bo przeciez trybuny sa zamkniete a do tego w tv transmisji tez nie bylo to nikt nie wie jak grali I sa same domysly.

• 0 2

była transmisja na ipla

kto chciał ten oglądał, a ty chyba nie masz internetów?

• 0 0

kibice robta zbiorke datkow na taxi dla Mamrota

Nie na co narzekac tylko po Nowym Roku to trener Mamrot niech wsiada w taksowke I gna do Gdanska any wypozyczyc na wiosne Mario Maloce I wzmocnic nim druzyne. To sama taksowka razem z Malocaszybko do Gdyni.

• 0 0

Gra Arki

Gra Arki A raczej jej brak jest znany dla wszystkich drużyn I ligi !!!!! Nasze Tuptusie nic nie biegają!!!! Tuptają w miejscu!!!!! Już nie wspominam o grze bez piłki!!!!!! Nikt się nie wystawia ale "gra " w piłkę to dramat!!!!! Zero przyjęcia, żadnego dobrego podania!!!! O strzałach na bramkę to nie ma co mówić tym bardziej, że ich nie ma!!!!!! Skończyłem właśnie oglądać mecz 2 ligi Stal Rzeszów - GKS Katowice i powiem, że przy takim tempie meczu Nasze Tuptusie oddychaliby rekawami po 30 min. I połowy !!!!! Kiedy Naszym Tuptusiom będzie chciało się grać!!!!! Można przegrać, zremisować ale po walce A nie po tuptanie w miejscu!!!!! Może niech zaczną brać pieniądze takie jakie powinni otrzymywać po wykonanej pracy, chęci, zaangażowaniu!!!!! Na tę chwilę z przykrością trzeba stwierdzić, że dużym fartem jesteśmy na tym miejscu w tabeli!!!!! bo patrząc po "grze " powinniśmy być znaczenie niżej. Kibicuję i chodzę na mecze Arki wiele lat ale takiego piachu dawno nie graliśmy!!!!! Panie trenerze może trzeba wziąść za D....Y piłkarzy i nimi porządnie szarpnąć, chyba że się ich Pan boi ??? Po I połowie z Chrobry powinni mrugać w szatni!!!!!! Mam nadzieję na porządne wietrznie szatni w przerwie!!!!!

• 0 0

Chodzilem na Arke 50 lat i ogladalem w telewizji ale po ostatnim meczu z Glogowem wyleczli mnie juz calkowicie mam ich w glebokim powazaniu jesli nic w tym klubie nie zmieni i dalej bedzie trenerem ten cienki Mamrot to juz nie bede chodzil na ten badziew wyleczyli mnie na dobre

• 2 0

Cieszcie się Arkowcy z tego co jest bo mogła być realnie 4 liga (1)

• 7 5

Zanim zaczniecie wrzucać na Lechie..

W naszych tematach.. To ja tylko przypomnę.
    Że to Lechia na 15 ostatnich derbowych spotkań wygrała 11 razy a Arka zero.
    Że to Lechia gra bez przerwy w najwyżej lidze od 2008r, a Arka już nie raz spadała i spędzała kilka lat w 1 lidze.
    Że to Lechia zdobyła brązowy medal, a Arka w ostatnich latach nawet nie była w "8" w Ekstraklasie.
    Szkoda mi niedzieli ale by można było tak wymieniać..

• 4 0

Kuzimski &Jankowski (1)

Przed sezonem wydawało się, że będzie transfer Kuzimskiego do Arki. Nic nie wyszło, Kuzimski trafił do Warty Poznań.
    W drużynie beniaminka Ekstraklasy strzelił 4 gole. Jankowski w 1 ligowej Arce 3 gole, mając jeszcze kilkanaście innych sytuacji na celne trafienia, niestety... były tylko pudła.
    Jak patrzę na grę Kuzimskiego, widzę napastnika "skrojonego" pod Arkę. Sam piłkarz wyrażał dużą chęć gry w Arce, ale układy... Na pewno nie jest droższy niż Jankowski. Mogliśmy mieć napastnika a mamy pi__ke.